Mosht Family قصد برگزاری یک مسابقه برای اضافه کردن عضو جدید دارد

مشت فمیلی عضو جدید خواننده میپذیرد

با توجه به خداحافظی دانی آل و به دنبال آن خداحافظی O2 از دنیای خوانندگی، و با توجه به نظر سنجی صورت گرفته، خانواده مشت تصمیم دارد طی یک مسابقه، برنده را به عنوان عضو جدید خواننده در مشت فمیلی معرفی کند‌.
چگونگی انجام مسابقه و شرکت کننده های حاضر به زودی اعلام خواهد شد و شاهد یک مسابقه جذاب و مهیج در یک محیط صمیمی و دوستانه خواهیم بود.
جایزه نفر اول مسابقه ورود به خانواده به همراه یک پروژه کامل خواهد بود. جایزه نفر دوم میکس و مسترینگ رایگان دو ترک و جایزه نفر سوم میکس و مسترینگ رایگان یک ترک خواهد بود.
داوران مسابقه : دانی آل ، O2 ، کلونل ، ارشی ، نیاز و… خواهند بود که از جنبه های مختلف موزیک های شرکت کنندگان رو انالیز میکنند و در طول مسابقه به شرکت کننده ها مشاوره رایگان خواهند داد.
حتی اگر خواننده ای در این مسابقه اول تا سوم هم نشود، بسیار دوره کمکی و آموزشی خوبی در راه پیشرفت او خواهد بود و از طریق این مسابقه با افرادی آشنا خواهد شد که در آینده کاری خود می تواند از آن ها کمک بگیرد.
اگر شما نیز علاقه مند به شرکت در این مسابقه هستید می توانید تا پایان روز ۳ شهریور با آیدی ارتباطات مشت تماس برقرار کتید و فرم مربوطه را دریافت کرده و برای ما بفرستید تا گزینش شوید و در مرحله اصلی مسابقات معرفی شوید و شرکت کنید.
یادتان باشد: در این مسابقه هدف اصلی برد و باخت نیست و شرکت در این مسابقه بسیار به افزایش آگاهی و توانایی شما کمک خواهد کرد…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *