اولین مجموعه‌ی بلند حصین نهایتاً آماده‌ی انتشار است

سال ها پیش حدوداً همزمان با خبر انتشار مجموعه‌ی مجاز توسط هیچکس، لیبل فروپاشیده‌ی کاغذ اعلام کرد که اولین و آخرین مجموعه‌ی بلند حصین به نام “یاد” منتشر خواهد شد . مجموعه‌ای که چندین و چند مرتبه توسط آهنگسازهای مختلف مثل تئو و علی مجیدی ساخته شد و به مرحله‌ی پیش تولید رسید اما انتشار آن تا امروز میسر نشده است .
شب گذشته نهایتاً اولین تک آهنگ این مجموعه به نام دیدگاه با آهنگسازی مهدی سفیدگر که پیشتر او را آهنگساز حمید صفت میدانستیم و همکاری امیر از گروه اپیکور منتشر شد .

واکنش ها نسبت به این تک آهنک با اقبال عمومی همراه بود و طرفداران این رپکن قدیمی و بعضاً پرحاشیه از این اتفاق که در شب یلدا رخ داده بود رضایت داشتند، حصین در ادامه پس از انتشار این تک آهنگ در لایو اینستاگرامی خود به پرسش و پاسخی حدوداً یک ساعته پرداخت و اعلام کرد نهایتاً مجموعه‌ی «یاد» آماده‌ی انتشار است و  در ادامه تصحیح کرد این مجموعه در ابتدا 18 قطعه داشته است که به خاطر همسو شدن سیر داستانی مجموعه حالا تعداد این قطعات این آلبوم به 9 قطعه رسیده است و احتمالاً 9 قطعه‌ی دیگر که از مجموعه حذف شده اند به صورت تک آهنگ منتشر خواهند شد .

به نظر میرسد مجموعه‌ی «یادبود» که قرار بود انتهای سال گذشته به مرحله‌ی انتشار برسد همین 9 قطعه‌ی حذف شده بود که حالا قرار است به صورت تک آهنگ در آینده منتشر شوند ؛ اینکه حصین در این مجموعه با چه کسانی همکاری خواهد داشت و آهنگسازان نهایی مجموعه‌ی یاد چه کسانی خواهند بود سوالاتی بود که به آنها پاسخ داده نشد و باید منتظر آینده ماند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *