گزارش فعالیت‌های مجله موسیقایی آمیزه در ماه سوم فعالیت

بدون شک هر حرفی که درون این مجله به عنوان گزارش فعالیت گفته می‌شود باید در ابتدای آن ذکر کرد از همراهی فوق‌العاده‌ی شما سپاس گذاریم !

امروز که قصد کردیم تا گزارش جدیدی از عملکرد مجله موسیقایی آمیزه منتشر کنیم ؛ بخش فروشگاه آمیزه موفق شده است تا نزدیک به هزار تراکنش موفق را به ثبت برساند و گامی موثر در فرهنگ فروش آثار و قانون حقوق مولفین و منتشرین بردارد و طبیعتاً تازه ابتدای راه به نوبه‌ی خود می‌باشد و در وهله‌ی بعدی هنرمندانی که در راستای این فرهنگ قدم در کنار آمیزه برداشته‌اند هم صحبت از امین بودن این بستر و راهی مناسب برای این مدعی است .

پس از آغاز به کار فروشگاه و آزمایش‌های اولیه کاربران این امکان فراهم شد تا آهنگسازان نیز بتوانند برای فروش ساخته‌های خود قدمی بردارند و دست به کار شوند و به زودی در این بخش نیز هنرمندان صاحب نامی برای عرضه‌ی آثار خود اقدام خواهند کرد که در هفته های آطی اخبار آن از طریق کانال رسمی آمیزه در تلگرام منتشر خواهد شد.

در طی یک ماه گذشته بارها و بارها رکورد بازدید وبسایت شکسته شد و بازدید وبسایت نیز ار مرز 300هزار بازدید تا به این لحظه گذشته است که بی شک بدون همراهی نویسندگان مختلف و البته همراهانی که سعی بر اشتراک گذاری مطالب و افزایش سطح آگاهی مخاطبان داشته اند ممکن نبوده است .

نویسندگان زبردست‌تر و حرفه‌ای تر در یک ماه گذشته به جمع این تیم دوست داشتنی اضافه شده اند و بدیهی است که مطالب کمتر اما بهتر و با کیفیت تری در دست تولید قرار گرفته اند که بیشتر حق مطلب را ادا کنند و گام های مهم تری در راستای فرهنگ سازی بردارند .

بخش های جدیدی به زودی به مجله اضافه خواهند شد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به هنرمند شهری اشاره کرد و اطلاعات و جزییات آن به زودی زود طی دو الی سه روز آینده در کانال به سمع و نظر دنبال کنندگان خواهد رسید .

پیش‌فروش‌های بزرگتری تا انتهای امسال در آمیزه انجام خواهد شد که به زودی اطلاعات آن ها نیز توسط تیم آمیزه و هنرمندان عزیز به مخاطبان اعلام خواهد شد .

 

سپاس بیکران از همراهی یکا یک بازدید کنندگان عزیز و گرامی

1 نظر

  • امیدوارم در ماه آینده از اپليکيشن آمیزه رونمایی شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *