چهارمین مجموعه‌ی رسمی بهرام در آینده‌ای نزدیک منتشر میشود ؟

بهرام نورایی که از سوی طرفداران خود لقب اعتبار رپ فارسی را گرفته است تصمیم به انتشار تک آهنگ تازه‌ای گرفته است .
گوشت عنوان این تک آهنگ است که بلا بر اعلام وی در تاریخ ۲۷ اردیبهشت منتشر خواهد شد .
پیله عنوان وبسایتی است که مقرر شده تا این اثر از آن به فروش برسد که با توجه به اطلاعات درج شده در صفحه‌ی اینستاگرامی آن به نظر میرسد پیله نام یک تشکل فرهنگی هنری است که مقرر است تحت نظر بهرام نورایی به فعالیت بپردازد و سایر اعضای آن نیز تا کنون پیماندگار به عنوان آهنگساز  و ستاره ملک زاده به عنوان گرافیست خواهند بود .
Musicpreneur عنوانی بود که طی ماه‌های گذشته در بخش اطلاعات اینستاگرام بهرام نقش بسته بود ؛ در توصیف این کلمه آمده است این عنوان برای آن دسته از هنرمندانی استفاده میشود که به جنبه‌ی هنری کار خود اهمیت میدهد و دربرابر استراتژی‌های تبلیغاتی و نام‌های تجاری هنر خود را مصون نگه میدارد .
به هر شکل به نظر میرسد گوشت پیش درآمدی از مجموعه‌ی آینده‌ی بهرام خواهد بود و فروش این تک آهنگ برای همراه کردن مخاطبان با روند انتشار این مجموعه خواهد بود .
گوشت در کنار آثاری چون نامه‌ای به رییس جمهور، ما با همیم و اینو بفهم در رزومه‌ی کاری بهرام جزو تک‌آهنگ‌های او خواهد بود .

2 نظرات

  • «نامه ای به رییس جمهور» چهارمین ترک از آلبوم غیر رسمی بهرام به اسم «نوار قلب»ـه ، تک آهنگ نیست 🙂

    در ضمن از مقاله تون توقع داشتم یه گذری به نحوه پخش موزیک ها و آلبوم های قبلی بهرام بزنه و بیشتر توضیح بده ولی خب …

  • قطعه مبتدی و قدیمی نامه ای به رئیس جمهور تک آهنگ نبود و از آلبوم نوارقلب بهرام بود که اول بصورت تکی پخش شد مثل آهنگ مافیای مخفی . یادش بخیر
    اگه ممکنه از کاردو هم خبر بذارید، کارش خوبه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *