چند خطی پیرامون 4Your Eyez Only آخرین شاهکار J.cole به بهانه سالگرد آن

امروز سالگرد یک سالگی یکی از بهترین آلبوم های چند سال اخیر رپ جهان و یکی از بهترین آلبوم هایی هست که من توی زندگیم گوش دادم.
آلبوم  4Your Eyez Only از J. Cole چهارمین آلبوم استدویی جی. کول هست که پارسال در 1 دسامبر به صورت ناگهانی بر روی آیتونز برای پیش فروش قرار گرفت و در 9 دسامبر پخش شد که دومین سالگرد آلبوم دبل پلاتینیوم 2014 Forest Hills Drive بود.

این آلبوم داستان زندگی یکی از دوستان جی. کول به نام جیمز مک میلیان جونیور رو به تصویر کشید.

از زندگی و کودکیش تا عاشق شدن و ازدواج و بچه دار شدن تا فروش مواد و کشته شدن در این راه و تا ترک آخر این آلبوم که جی. کول از زبان دوستش برای دخترش سرگذشتش رو تعریف میکنه. یه استوری تلر واقعی ، ترک آخر آلبوم 9 دقیقه است ولی اصلا حس نمیکنی که خسته شدی هر چی بیشتر طول میکشه بیشتر ازش لذت میبری و نمیخوای که تموم شه .

کل آلبوم به هم مربوطه و اینو میتونید خیلی راحت درک کنید ، وقتی ترک اول رو پلی میکنید صدای پلی شدن یه نوار کاست میاد و در آخر آلبوم صدای قطع کردن دستگاه کاست میاد و تموم میشه اونجا متوجه میشید که جی. کول از زاویه دید جیمز زندگیشو تعریف کرده و اون رو به صورت کاست ضبط کرده و برای دختر جیمز این آلبوم رو منتشر کرده .

در 11 ژانویه 2017 این آلبوم توسط RIAA موفق به دریافت درجه GOLD شد و همچنین در 7 آپریل 2017 موفق به کسب نشان پلاتینیوم شد. یکی از جالب ترین نکات این آلبوم پلاتینیوم شدن این آلبوم بدون داشتن هیچگونه همکاری با رپر های دیگر بود مثل آلبوم Forest Hills Drive که بدون داشتن هیچ همکاری ای موفق شد گواهی پلاتینیوم را دو بار دریافت کند.

نویسنده: The ins4ne one 

3 نظرات

  • این آلبوم واقعا محشره ، کاره کول درسته..
    دمتون گرم

  • ترك neighbors البته ميشه گفت ربطي به داستان دوستش نداره و داستان حمله اف بي اي ب استديو جي كول

  • GOAT ★★★ 2xplat with no features

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *