چند خطی درباره البوم جدید Nf

به صورت همزمان بسیاری از مشکلات باعث شد که معرفی آرتیست ها به تعویق بیافته و بنده نتونم در خدمتتون باشم.
همین الان این متن رو دارم با گوشی موبایلم مینویسم پس کمی و کاستی های موجود رو ببخشید
در قسمت های قبل معرفی آرتیست های رپ آمریکا به NF اشاره کردیم ، کارنامه موسیقایی و سبک کاریش رو براتون گفتیم و همینطور به آلبوم جدیدش که اخیرا منتشر شد هم اشاره کردیم و گفتیم برای آشنایی و دنبال کردن این آرتیست میتونید از این آلبوم شروع کنید.

با منتشر شدن این آلبوم و بازخورد بسیار خوبی که این اثر فوق العاده داشت و دنبال کنندگان رپ و سایت موسیقایی آمیزه این آلبوم رو دوست داشتن همه ی این ها دست به دست هم دادن که بنده این مقاله رو تقدیم شما دوستان عزیز کنم.
این آلبوم شامل 16 ترک است و ترک Green Lights ترکی بود که قبل از آلبوم ویدیو و ترکش منتشر شده بود و در استریم های جهانی مورد استقبال بسیاری از دوست داران قرار گرفت .
در بین 16 ترکی که در این آلبوم هست ترک Let you down با نزدیک به 66 هزار پخش در استریم های جهانی در رتبه اول ترک های برتر این آلبوم قرار دارد.
NF در این ترک در رابطه با رابطه خودش و پدرش صحبت میکنه و اینکه چه کار هایی انجام میده تا اونو از خودش نا امید نکنه.

در فوق العاده بودن این آلبوم همین بس که در روز اول انتشار به رتبه 1 در چارت آلبوم های برتر رسید و نشون داد همونطور که انتظار ها میرفت NF به معنای واقعی یک شاهکار از خودش منتشر کرده و در مقابل مورد استقبال فوق العاده شنوندگان قرار گرفت .
این آلبوم با کنار زدن آلبوم هایی از هنرمندان مشهوری مثل Marlyn Manson , Lil Pump , Imagine Dragons و Gwen Stefani توانست رتبه اول رو بدست بیاره و همین نشان دهنده قدرت NF در تولید آلبوم است.

ترجیح میدم صحبت ها و نظراتم رو همینجا تموم کنم و به همتون برای بار چندم بگم که برید این آلبوم رو دریافت کنید و لذت ببرید.

به قلم “The Ins4ne 0ne”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *