پر کار مثل تس

اگر دنبال کننده‌ی بخش عمیق موسیقی زیرزمینی ایران باشید این روزها حداقل هر دو هفته یک بار اسم او به گوش شما رسیده است ، هنرمندی که پس از مجموعه‌ی موفق ارابه‌ها حالا یکی از چفت ترین کرووهای حال و حاضر رپ فارسی را کنار یکدیگر جمع کرده است .

یک تشکل نامرئی که تا امروز اسمی نداشته است اما به صورت متحد در کنار یکدیگر به دور از حواشی و منم منم های رپ فارسی تنها بر یک چیز اشتراک دارند و آن هم چیزی نیست به جز اثری که برای مخاطب در کنار سرگرمی آگاهی داشته باشد .

شش ماه از انتشار مجموعه‌ی مشترک تس و نقش به نام ارابه ها میگذرد و در این مدت تس در مجموع ده تک آهنگ منتشر کرده که دوتا از آن‌ها همکاری بوده است که میکس و مسترینگ همه‌ی آن‌ها بر عهده‌ی سهند ام زد بوده است که سبب این شده تا تمامی این آثار فارغ از خوب یا بد بودن میکس و مسترینگ یک دست و یک شکل به گوش دنبال کنندگان رپ فارسی برسد، اتفاقی که کمتر بین هنرمندان رخ میدهد و همین باعث تلورانس کیفیت آثار در گوش شنوندگان می‌شود .

به زعم نویسنده رپ فارسی این روزها بیشتر از آنکه به هنرمندان فصلی و مناسبتی نیاز داشته باشد به همین تشکل‌های نامرئی یا به بیان دیگر به «ام سی‌های واقعی» نیاز دارد که در کنار دغدغه مند کردن هیپ هاپ جان تازه‌ای به این خرده فرهنگ که این روزها حس و حال سابق را ندارد بدمند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *