هر آنچه که از آلبوم پیش روی مهدیار مشخص است

شب گذشته مهدیار آقاجانی همزمان با روز تولدش ، پیشفروش اولین مجموعه‌ی مستقلش را آغاز کرد ، برای اولین بار است که گروه ملتفت در حال استفاده از ضرفیت های فروش داخل ایران است و طبق اعلام مهدیار این مجموعه با فاصله‌ی بسیار کوتاهی از پیشفروش ، فردا شب، برای خریداران ارسال و پخش خواهد شد .

این مجموعه شامل 11 قعطه است که پیش از این دو قطعه‌ی آن (Money Money و VOW) منتشر شده اند ؛ مجموعه به قیمت 20 هزار تومان در حال حاضر به فروش میرسد و طبق توضیحات درج شده در صفحه ی فروش نسخه های WAV و MP3 هر اثر به صورت مجزا برای حامیان این مجموعه ارسال خواهد شد و در کنار اینها نسخه باکیفیت ویدیوها و آثار گرافیکی مجموعه نیز برای هر حامی ایمیل خواهد شد .

دموی مجموعه در کانال تلگرام ملتفت و ساندکلاد مهدیار بارگزاری شده اند اما از طریق صفحه‌ی پیش فروش آیتونز این مجموعه نیز میتوانید گزیده‌ای از هر قطعه را گوش دهید و برای خرید آن اقدام نمایید ، همچنین با توجه به تاریخ پخش و آغاز پیشفروش ، به نظر میرسد فرصت حمایت از این مجموعه محدود است ، پس اگر قصد حمایت از مجموعه را دارید هر چه زودتر اقدام به پیش‌خرید آن کنید .

طبق صحبت‌های مهدیار در مصاحبه‌‌ای که اخیراً انجام داده است ، پس از این آلبوم بالآخره (!) نوبت به آلبوم مجاز از هیچکس خواهد رسید .

[edgtf_button size=”medium” type=”shadow” target=”_blank” icon_pack=”” font_weight=”100″ text=”خریداری” link=”http://mahdyar.com/”]

0 Reviews

Write a Review

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *