ماجرای <<هدیه جمعه سیاه از طرف کندریک لامار - جی . کول>>

داستان جمعه سیاه و حراجی هایی که سایت های فروش آنلاین در اون دو روز هر سال برگزار میکنن واسه دوستانی که عشق خرید کردن هستند خیلی دوست داشتنیه ، ولی میخوام راجب این موضوع و مهم تر شدنش در سال 2015 برای دنبال کنندگان رپ براتون بگم.

کندریک لامار و جی. کول ، ۲ ستاره مطرح رپ که سابقه همکاری در ترک Forbbiden Fruit از آلبوم Born Sinner از جی کول رو در سال 2013 با هم داشتند در پروژه ای هر کدوم یه ترک از ترک های قبلی طرف دیگر رو ریمیکس کردند و هر دو ترک رو در جمعه سیاه منتشر کردند و هر دو ترک هم Black Friday نام داشت .

کندریک لامار ، ترک The Tale Of 2 Citiez از جی. کول رو که جزو آلبوم Forest Hills Drive سال 2014 بود رو ریمیکس کرد ، جی. کول هم ترک معروف Alright از کندریک رو از آلبوم To Pimp A Butterfly سال 2015 بود رو ریمیکس کرد.

هر دو در توییتر با یک متن موزیک یکدیگر رو به اشتراک گذاشتن : هدیه جمعه سیاه از طرف ( کندریک لامار – جی. کول ) .

این دو هم در موزیک و هم قبل از رپ کار کردن با هم دوست و رفیق بودن و این حرکت از دو دوست قدیمی زیاد بعید نبود و اکثر شنونده ها این کار رو به پای دوستی چندین و چن ساله شون گذاشتن ، اما اتفاق مهم این داستان در دو جا رخ داد ، اول اینکه جی. کول در اوترو آهنگ خبر از یه همکاری دو نفره بین خودش و کندریک میده ، و از اون طرف خواهر کندریک در فیسبوک اعلام میکنه که این دو در حال بستن یه آلبوم با هم دیگه هستن که خیلی زود پست خودش رو پاک میکنه .

این آلبوم که به گفته منابع خبری مختلف Reminiscing نام داره تا مدت ها به صورت یه شایعه پیش میرفت تا جایی که Ab-Soul در یک مصاحبه ازش درباره این آلبوم سوال شد و اون به عنوان یکی از هم تیمی های کندریک در لیبل TDE وجود این آلبوم رو تایید کرد و گفت که حتی ورسی رو ام برای این آلبوم ضبط کرده ولی انقدر سطح آلبوم بالاست که من امیدوارم ورس من توش استفاده بشه ، بعد از این مصاحبه اکثر شنوندگان و دنبال کنندگان رپ به دنبال تاریخ پخش این آلبوم هستند ، به صورتی که چند وقت پیش از مدیر لیبل TDE راجب این آلبوم در توییتر ازش پرسیدن و در توییتی جواب داد که شاید هیچوقت این آلبوم بیرون نیاد !  بعد از سر و صدایی که بلند شد و شایعاتی شنیده شد آنتونی ( منیجر لیبل TDE ) در توییت دیگری اعلام کرد که شوخی کرده و این آلبوم منتشر میشه .

جی. کول و کندریک هرکدام در سال اخیر یک آلبوم منتشر کرده اند:

J. Cole – 4 Your Eyez Only

و

.Kendrick Lamar – DAMN

که هر دو آلبوم فراتر از تصور و فوق العاده بودند ، که همین این سوال رو بوجود میاره که آلبوم دو نفره شون کی منتشر میشه و چقدر فوق العاده خواهد بود؟

1 نظر

  • بسیار عالی.
    همکاری بین کندریک و جی کول تو یه آلبوم واقعا میتونه جذاب باشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *