ماجرای دعوای معروف Chirs brown با Rihanna

کریس براون خواننده معروف سبک آر اند بی در رابطه با دعوای معروفش با دوست دختر قبلی خود ریحانا در یک مصاحبه صحبت کرد و جزئیات اون دعوا رو بیان کرد .
در 9 سپتامبر 2009 ریحانا مسیجی رو در گوشی کریس براون پیدا میکنه ، کریس قسم میخوره که پیام ها برای قبل رابطه ی اون با ریحانا بوده . این دهوا در لامبورگینی کریس براون شروع میشه از اینجا به بعد از زبان کریس براون :

اون سعی کرد که منو بزنه ولی بعدش من واقعا به اون صدمه زدم ، با مشت به صورتش زدم و لبش پاره شد ، وقتی این صحنه رو دیدم به خودم گفتم چرا این کارو کردم همون موقع بود که ریحانا اون خون رو تو صورت من تف کرد و منو واقعا عصبانی کرد ، من سعی کردم که اوضاع رو آروم کنم اما اون میخواست گوشیمو از پنجره پرت کنه بیرون اون گردنم رو گرفت و وقتی این کارو کرد من در حین رانندگی بازوش رو گاز گرفتم .

در آخر مصاحبه اون توضیح داد که جفتمون گریه میکردیم و من قسم میخوردم که دارم راستش رو میگم و وقتی ماشین رو خاموش کردم و کلید هامو برداشتم اون به بیرون از ماشین رفت و داد زد که اون میخواد منو بکشه .
و بقیه ماجرا که هممون میدونیم ، کریس در دادگاه محکوم شد و عکس صورت ریحانا در فضای مجازی به چه صورتی پخش شد.
کریس گفته که هنوزم این موضوع آزارش میده و اون فردی که اون کار هارو انجام داد خود واقعیش نبوده و از اون روز و داستان تنفر داره.

3 نظرات

 • اینکه از لحاظ داخلی به صفیر و پلاک و فرشاد و کلی آدم به درد بخور دیگه مطلب مینویسید و نقد میکنید قابل تقدیره، اما اینکه در کنارش در رابطه با آرتیستای غیر ایرانی، به دریک و ریحانا و گوچی و دعوای فلانی با دوست دختر قبلیش و اظهارات شخصی که در کنسرت دریک بهش تجاوز شد، میپردازید، اصلا قابل هضم نیست.

  • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مخاطب عزیز
   باید خدمتتون عرض کنم که وظیفه یک خبرگزاری پوشش همه ی اخبار میباشد چه داخلی و چه خارجی و چه مفید و چه برای سرگرمی.
   لازم به ذکر است که در امیزه بین هیچ ارتیستی فرق گذاشته نمیشود و تنها در صورتی که خود ارتیست از حضور در اخبار ما ناراضی باشد

 • این خیلی خوبه که همه اخبارو پوشش میده بنظرم نقطه قوت آمیزه همینه که به ی خبر در مورد ی تشکل یا یه گروه ختم نمیشه …
  خسته نباشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *