قطع همکاری پیشرو با تتلو

به گزارش آمیزه

رضا پیشرو تنها رپر مطرحی میباشد که در سال های گذشته رابطه ی خود را با امیر تتلو قطع نکرده است. اما به تازگی خبر از قطع همکاری خود با تتلو داده است/

به دور از حواشی ایجاد شده، رضا پیشرو دلیل این تصمیم خود را پخش ترک غیررسمی 100 میلیون رهن کامل اعلام کرده است و در این باره میگوید:

 

کار 100 میلیون رهن کامل بدون اجازه من پخش شده و درسته ارتیست این کار دوست قدیمی منه اما رفاقت ربطی به کار نداره.من اون وکال رو با میکرفن خونگی گرفتم مدت ها پیش. پس منو ربط ندید به داستان های رفیق قدیمیم. دیگر همکاری نخواهد بود و من پی << ریل >> هستم.

تتلو پس مطلع شدن از صحبت های پیشرو شروع به توهین کرد و او را حسود خطاب کرد و مدعی شد که در هنگام مشکلات همیشه او بوده که دست پیشرو را گرفته است و او است که فرق کار حرفه ای و غیر حرفه ای را میداند نه پیشرو و او باید از خدایش باشد که با تتلو همکاری می کند.

پیشرو در چواب این گفته ها در کانال تلگرام خود نوشت:

من سکوت کردم و نقدت نمی کردم چون نمک همدیگر را خوردیم وگرنه از نظر من خاری و خفت یعنی باز بشینم نمک بخورم و از عالم و ادم حرف بخورم.

به نظر میاد پیشرو با نوشتن این متن در کانال تلگرامش هم رابطه کاری و هم دوستی خود را با تتلو را تمام کرده است.

2 نظرات

  • هر دو زیاده روی و زود قضاوت کردن و خیلی تو اینستا به هم دیس بک میدن تو آهنگ هاشون و منم از این کار ناراضی هستم مثلا الان تو آهنگ های مث
    قیلی ویلی : تتلو به پیشرو
    پیشرو هم : تو گلادیاتور با توتول به تتلو دیسبک داد

  • ای بابا دلم گرفت😥.آخه هردوتون رپرای خوبی هستین باهم رفاقت کردید. همه چیرو فراموش کنید آشتی کنید دیگه🙁

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *