سرنوشت یک تواب

«الف.ت»-سرنوشت یک توّاب
روزی ابراهیم نبوی شاید صبرش تمام شد شاید دلش سوخت شاید خواست یک انتقام شخصی بگیرد اما بالاخره به فراستی نامه نوشت او مدعی شد مسعود فراستی با اعمال خاصی توانسته اعدامش را ابتدا به حبس ابد و سپس به 6 سال حبس کاهش دهد ظاهراً بعد ها که حبسش را کشیده و آزاد شده بود گفته بود هفته ای یک بار مجبور است برود «دفتر» تا امضا بکند ابراهیم نبوی می‌گوید کنار امضا اما شایدخیلی حرف‌ها هم زده باشد! نبوی معتقد است مسعود فراستی در تعطیلی ویژه نامه‌ی سینمای ایران نقش داشته و راپورتچی اعمال رحیم قاسمیان ، بهزاد رحیمیان و…. بوده است.
الف.ت تبدیل به بخشی از فضای مجازی شده است!‌ اصلاً نمیشود باور کرد که ایشان ما به ازای واقعی دارد! تمرکز این همه شر، جهل و خودپسندی در یک شخص بی‌نظیر است! شهرت این آدم رو بیمار کرده‌ ، به حدی که همیشه شک دارم پست ها را خودش می‌گذارد و اصرار دارم یک قشر سیاسی خاص با روحیات یک کودک 5 ساله پشت ماجراهای الف.ت باشد! امیر.ت در جریان انتخابات شرافتش را به مزایده گذاشت او برای یک شب کنسرت ، یک دنبال کننده‌ی بیشتر و…. حاضر است هر کاری بکند احساس میکنم دیگر او را نمیشناسم حتی هیچ کس را نمی‌شناسم که به این شدت خطرناک ، بیمار و کور شده باشد! اما می‌توانم مشابه چینی‌اش را پیدا کنم…. پس صبر کنید!
ابزار دین در دست گرفته است، «استغفرالله» گویان فحش می‌دهد، ادعا می‌کند اهل دین است و راجع به حجاب و نماز پست می‌گذارد ولی هوادارانش را تهییج می‌کند تا آرامش را در فضای مجازی از هر کسی که الف.ت با او مشکلی دارد سلب کنند! با اینکه واقعاً بی نظیر است اما گاهاً شبیه قشری عمل می‌کند که میشناسیمش! سوءاستفاده از دین + کور شدن توسط منافع شخصی (شهرت-قدرت-سرمایه) + ترویج اطلاعات علمی غلط در راستای منافع حزبی، اسهال آشناییست که از آن حرف زدم! الف.ت ترکیبی از یک داعشیِ شیعه و یک مزدور با قرارداد چند ساله (مقدار حبسی که انتظارش را می‌کشد) + یک کودک با روحیات لطیف و تشنه‌ی توجه + یک خائن به وطن است! امیر تتلو را نیمچه دیوانه به زندان بردند و یک زنجیری به جایش برگرداندند
او احتمالاً در دنیایی موازی با ما یک قاتل سریالی است.