حضور امیر خلوت در سریال سگدونی

سگدونی،اسم سریال جدید کاوه اهنگر،بازیگر،کارگردان و نویسنده ایرانی است که برای پخش در شبکه اینترنتی آپارات ساخته شده است.
این سریال دارای ژانر اکشن شبیه به فیلم های خارجی است که به گونه ای ایرانیزه شده است.

داستان این سریال درباره ی دختر و پسرانی است که زندگی جالبی نداشته اند و رو به خلاف اورده اند که از انها پشیمانند و میخواهند به زندگی عادی خود برگردند اما در طول داستان با افراد و ماجرا هایی روبرو میشوند که مجبور به بازگشت به مسیر گذشته خود میشوند.

نکته جالب این سریال حضور عوامل ان است که کاوه آهنگر در اینباره میگوید:

در سریال سگدونی ما سعی کردیم تا از بچه های نوستالوژی که زمانی کارهای جالب توجهی کرده اند و خیلی از خاطرات کودکی ما را ساخته اند، استفاده کنیم. بازیگرانی که در مقطعی مثل توپ پینگ پنگ در شبکه های مختلف پاسکاری می شدند و مدام به آن ها وعده های دروغینی برای حضور در فیلم ها و سریال ها می دادند، اتفاقی که هیچ وقت رخ نداد. من طرح این کار را از سال ها پیش در ذهنم داشتم و تلاشم بر این بود تا چنین گروهی را دورهم جمع کنم. حال در این سریال فرصتی فراهم شده تا چهره هایی مثل آیدا کنی، سیامک سلیمانی، ماهرخ امینی، رضا صادقی، امین زمانی، روژان آریامنش وخیلی های دیگر در این مجموعه گرد هم بیایند، اتفاقی که امیدوارم مورد استقبال قرار بگیرد.

از تمامی اینها که بگذریم طبق اعلام صفحه رسمی اینستاگرام این سریال،امیر خلوت رپر جوان و اینده دار از قسمت های بعدی اجرای تیتراژ و متن سریال را بر عهده دارد.

1 نظر

  • نوشته بود امیر خلوت هم توش بود پس کو؟؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *