خبر

جلد سوم میکستیپ مشت به زودی پیشفروش خواهد شد

جلد اول میکستیپ مشت در سال ۹۵ منتشر شد که شامل ۱۹ ترک و ۲۳ خواننده مهمان بود که از نظر تعداد ترک و تعداد خواننده در تاریخ موسقی زیرزمینی ایران آمار جالبی از خود به جای گذاشته است .جلد دوم میکستیپ مشت نیز در سال ۹۶ منتشر شد که شامل ۱۱ ترک و ۱۴ خواننده مهمان بود که نسبت به جلد اول بیشتر فضای هیپ هاپی داشت و نهایتاً جلد سوم مشت میکستیپ اردیبهشت ماه ۹۷ منتشر خواهد شد و شامل بیش از ۲۰ ترک خواهد بود و خوانندگان مهمان این مجموعه اکثرا خواننده هایی هستند که در جلد اول و دوم حضور داشتند به این ترتیب طولانی ترین و پر جمعیت ترین آلبوم میکستیپ تاریخ رپ فارسی در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ از O2 و با لیبل مشت فمیلی منتشر خواهد شد .

این آلبوم در سه مرحله به فروش خواهد رسید که در مرحله اول ۱۵ تا ۲۹ اسفند و با قیمت ۵ هزار تومان ، مرحله دوم از ۱ فروردین تا ۱۵ فروردین با قیمت ۱۰ هزار تومان و مرحله سوم از ۱۶ فروردین تا ۳۰ فروردین با قیمت ۱۵ هزار تومان پیشفروش خواهد شد‌. سپس این آلبوم برای خریداران ارسال خواهد شد و ۱۵ روز بعد از ارسال تنها برای پلی کردن در محیط اینترنت بارگذاری میشود و برای رعایت حقوق خریداران همچنان امکان دانلود آلبوم وجود نخواهد داشت. سپس در ۳۰ اردیبهشت ۹۷ یعنی یک ماه پس از ارسال آلبوم برای خریداران، امکان دانلود برای همه کاربران فراهم خواهد شد و آلبوم مشت میکستیپ (جلد سوم) به صورت گسترده و رایگان منتشر خواهد شد‌‌‌‌ .

آهنگساز اختصاصی مجموعه امیر بودا و دیگر آهنگسازی ها مربوط به ترک های ضبط شده قبلی و دیگران می باشد ، میکس و مسترینگ مجموعه برعهده‌ی او دو خواهد بود و مجموعه در استودیوی دیوان تهیه و ضبط شده است .

تگ‌ها