توضیحات تکمیلی مهدیار درباره ی پیشفروش آلبوم Seized

همانطورکه میدانید 10 روزی میشود که پیشفروش اولین آلبوم شخصی مهدیار اغاز شده است که در این مدت موزیک ویدیو ترک Money Money نیز از این آلبوم منتشر شد.
حال مهدبار در کانال رسمی ملتفت درباره پیشفروش این آلبوم توضیحات کاملی داده است که به شرج زیر است:

اول تشکر می‌کنم از تمام کسانی‌ که آلبوم را پیش‌خرید کرده‌اند. به امید روزی که در کشورمان حمایت از آثار هنری به امری فراگیر مبدل شود تا هنرمندان بتوانند دور از دغدغه‌های مالی به خلق آثار بیشتر بپردازند.

به پاس قدردانی از حمایت شما عزیزان، علاوه بر ارسال آهنگ‌ها، ویدیوها و طرح‌ها، قصد داریم میکس‌های رادیویی و همچنین ترجمه‌ی مقالات و مصاحبه‌های اخیر و آتی را برای خریداران گرامی‌ ارسال کنیم.

شنیدنی‌ها، دیدنی‌ها و خواندنی‌های زیادی در راه است و هر هفته چند ایمیل با محتویات جدید برای خریداران ارسال می‌شود. اگر علاقمندید توصیه می‌کنم هر چه سریع‌تر برای پیش‌خرید اقدام کنید تا از ایمیل‌ها عقب نمانید و زودتر از دیگران به مطالب دسترسی‌ پیدا کنید.

در صورتی‌ که آلبوم را بعد از انتشار هر گونه فایلی اعم از آهنگ، ویدیو، میکس، ترجمه و غیره پیش‌خرید کرده‌اید، می‌توانید با آدرس ایمیل پشتیبانی‌ فروش ایران که زیر این مطلب موجود است تماس بگیرد تا ظرف ۲۴ ساعت فایل‌های گذشته را ارسال کنند. در غیر این صورت، فایل‌های گذشته برای شما در ایمیل بعدی خریداران ارسال خواهد شد.

همچنین دوستانی که مجموعه را از اپل یا آمازون پیش‌خرید کرده‌اند یا صفحه‌ی آلبوم را سفارش داده‌اند می‌توانند با ارسال رسید خرید خود به ایمیل پشتیبانی فروش ایران، بر روی لیست ایران قرار بگیرند و ایمیل‌ها را دریافت کنند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در خرید یا دریافت می‌توانید با ایمیل پشتیبانی‌ فروش ایران تماس بگیرید و همکاران ظرف حداکثر ۲۴ ساعت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

آدرس ایمیل پشتیبانی‌ فروش ایران:
seized@mahdyar.com

مخلصم،
مهدیار

[edgtf_button size=”medium” type=”outline” target=”_self” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” font_weight=”100″ text=”خرید” link=”http://mahdyar.com/”]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *