تمامی آثاری که در Revival سمپل شده اند

نهمین آلبوم استدیویی امینم به نام Revival  بعد از انتظارات فراوان منتشر شد ، تهیه کننده اجرایی این آلبوم توسط داکتر دره و ریک رابین صورت گرفته که در آهنگسازی ها Rubin , Alex The Kid , Mr. Porter , Emile Haynie هم همکاری داشته اند.

در این پروژه 19 ترک این آلبوم از ترک های معروف ستاره های هیپ هاپ کلاسیک من جمله EPMD , Masta Ace , Schoolly D , Run-DMC   و  Bestie Boys و همچنین موزیسین های سبک های دیگر مثل Barry White , The Cranberries ,  و Joan Jett & The Blackhearts استفاده شده است.

بیشتر سمپل های هیپ هاپ در ترک هایی دیده میشه که ریک رابین اونارو آهنگسازی کرده در ترک Remind Me  و Heat این دو آهنگ از روی دو موزیک RUN-DMC – King Of Rock و Beastie Boys – Girls  سمپل و استفاده شده است ، در آلبوم قبلی امینم هم ریک رابین در موزیک معروف Bezerk هم یکی دیگر از کار های گروه Beastie Boys  به نام Fight For Your Right (To Party) رو هم استفاده کرده بود.

در موزیک دیگری که ریک رابین آهنگسازی کرده است او از موزیک ”  “I Love Rock ‘N Rollموزیکی کلاسیک راک از Joan Jett & The Blackhearts استفاده کرده است. در سال 2002 و آلبوم The Eminem Show امینم از دو موزیک معروف راک دهه 70 میلادی استفاده کرد ، او از موزیک Dream On  از Aerosmith در موزیک Sing For The Moment و از درام های موزیک We Will Rock You گروهQueen   بر روی ترک Till I Collapse اون آلبوم استفاده کرد.

در ترک سوم آلبوم ، وکال هایی از ترک It’s My Thing از آلبوم Strictly Business گروه EPMD استفاده شده است که آهنگساز این ترک ، 5 موزیک معروف من جمله قسمت اول موزیک Another Brick In The Wall از گروه معروف Pink Floyd رو سمپل کرده است.

دومین سینگل پخش شده از مجموعه جدید امینم شامل بخش هایی از موزیک Jeep Ass Niguh از آلبوم SlaughtaHouse از Masta Ace است. باید اضافه کنم که در قسمت کارس آهنگ از موزیک Earache My Eye از گروه Cheech & Chong از آلبوم کمدی Cheech & Chong’s Wedding Album استفاده شده که در اون سال در رتبه 9 بیلبورد اون سال بین 100 آهنگ برتر بیلبورد قرار گرفته بود.

کارس موزیک Remind Me از موزیک ”  “I Love Rock ‘N Rollموزیکی کلاسیک راک از Joan Jett & The Blackhearts استفاده شده است که برای اولین بار توسط گروه Arrows  در سال 1975 میلادی نوشته و ضبط شده بود. ضمنا از دو موزیک کلاسیک هیپ هاپ از Schoolly D – P.S.K. What Does It Mean? و Young Mc – Bust A Move هم در این ترک استفاده شده است که ترک Young MC  در سال 1990 برنده جایزه گرمی بهترین اجرای رپ در این مراسم شد و در لیست 100 موزیک برتر بیلبورد در رتبه 7 ام قرار گرفت.

در موزیک Revival (Interlude) شامل اجرای The Glided Age (Chap.21) از موزیک اصلی

Regina Spector – Human Of The Year از آلبوم Far سال 2009 این آرتیست است.

در موزیک Bad Husband صدای Hailie Jade دختر امینم رو میشنوید که  امینم رو صدا میکنه ، این صدا از موزیک My Dad’s Gone Crazy از آلبوم The Eminem Show سال 2002 گرفته شده که در هوک اون ترک Hailie حضور داشته.

از وکال گروه پراگرسیو راک C&K در ترک Framed  استفاده شده است ، از ترک Pilgrim که اولین ترک آلبوم Generation سال 1976 این گروه بود.

در موزیک Heat از سمپل ووکال چند موزیک من جمله Run-DMC – King Of Rock از آلبوم 1985 این گروه به همین نام ، موزیک Girls از گروه Beastie Boys آلبوم Licensed To Ill که اولین آلبوم بلند رپ بود که در رتبه اول لیست بیلبورد 200 قرار گرفت و Intro (Feel The Heat) از C. Reilly  و Mark Wahlberg از آلبوم ساندترک فیلم Boogie Nights استفاده شده است.

موزیک Offended از موزیک Menahan Street Band برای Charles Brandley – In You (I Found A Love) استفاده شده است که از آلبوم No Time For Dreaming است.

موزیک In Your Head از کارس موزیک معروف Zombie از گروه The Cranberries استفاده شده است که سینگل لید آلبوم No Need To Argue این گروه موفق بود.

و در آخر موزیک Arose از درام های موزیک Barry White – I’m Just Gonna Love You Just A Little More از آلبوم سال 1973 I’ve Got So Much To Give استفاده شده که از زمان منتشر شدن خیلی سمپل شده و همیشه در حال استفاده توسط آرتیست های مختلف بوده است و در ترک معروف The Notorious B.I.G به نام One More Chance/ Stay With Me (Remix) استفاده شده است . در ترک Arose سمپلی از موزیک The Rose از Bette Midler استفاده شده که جزو ساندترک فیلمی به همین نام در سال 1979 بوده است.

 

اکثریت آثار ذکر شده در کانال تلگرامی آمیزه در یک فایل زیپ بارگزاری شده اند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *