آمیزه

بسته برای تقلبی‌ها

نهایتاً تک آهنگ نبود از رض منتشر شد ، تک آهنگی که بعد از دومین آلبوم بلند او یعنی شهروند منتشر شد و با استقبال خوب مخاطبان در بخش حمایت مالی نیز مواجه شد .

در بررسی نبود چند نکته حائز اهمیت است که در ادامه بررسی خواهیم کرد ، اول آنکه پیش از هرچیزی باید توجه داشت این تک آهنگ به چند بخش تقسیم شده است ، در ابتدا انتقادات نسبتاً تازه‌ای به هنرمندان غیر واقعی که پیشتر در رابطه با آنها صحبت کردیم ارائه شد که به نظر مهمترین بخش این تک آهنگ همینجاست ، اعتراض به وضعیت حاکم و جولان دادن تقلبی ها در رسانه‌هایی که هدفشان ضربه زدن به بدنه‌ی این فرهنگ است و در ادامه رض به هنرمندان جویای نامی که صرفاً این روزها دنبال رفتن راه صد ساله یک شبه رفتن هستند انتقاد میکند .

در بخش انتهایی نبود رض از هنرمندان متفاوتی با سلایق و علایق متفاوتی اسم میبرد و به نوعی از تضمین استفاده میکند که به نظر میرسد پیام انتهایی این تک آهنگ است که روی صحبت آن مشخص است ، اتحاد برای پویایی بیشتر این سبک تا شاهد سالی بهتر از سال‌های پیشتر باشیم که با توجه به بازتاب خوب این تک آهنگ توسط هنرمندان باید شاهد همکاری‌های غریب الوقوع و آثاری که تا امروز مانندشان به گوشمان نرسیده است باشیم .

آنچه که بیشتر برای نویسنده لذت بخش است ، پیام بخش دوم این تک آهنگ است ، آنجایی که هنرمندان غیرواقعی و به اصطلاح خود رض “لفظ و ادا اید، همه فاز شو” به چالش کشیده میشوند .

سال ۹۷ حالا به صورت رسمی برای دنبال کنندگان این سبک آغاز شده است و رض به صورت کلی قدم مثبتی به عنوان “تک آهنگ بعد از آلبوم*” برداشته است و باید منتظر ماند تا دید “بقیه چه کاری میکنند”

شما هم نظر خودتان را در رابطه با تک آهنگ جدید رض به نام نبود برای ما ارسال کنید تا بحث و تبادل نظر بیشتری داشته باشیم .

نویسنده : نُدیسم

* در علم بازاریابی موسیقی اولین تک آهنگ بعد از هر آلبوم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و انتظارات زیادی از آن میرود .

8 دیدگاه