این نشان پادشاه کونتا ست ، احترام بگذارید !

از سال 1917 هرساله جوایزی تحت عنوان پولیتزر با نظارت دانشگاه کلمبیا به روزنامه نگاران و همچنین نویسندگان و شاعران و موسیقی‌دانان اهدا میشود .

در بین جوایز موسیقی اگر نگاهی بیاندازیم افراد سرشناسی همچون Samuel Barber آهنگساز پر آوازه‌ی دهه‌ی 70 میلادی در این لیست بسیارند که هر کدام از چیره دستان سبک خود هستند ، اما نزدیک به بیست ساعت پیش همه چیز تغییر کرد ! در حالی که همگان انتظار برنده شدن یک موسیقیدان کلاسیک دیگر در این بخش را داشتند، لعنت ! چهارمین آلبوم استودیویی کندریک لامار که تنها چند روز از یک سالگی آن میگذرد برنده‌ی جایزه‌ی پولیتزر در بخش موسیقی شد تا همچنان موفقیت‌های این آلبوم ادامه داشته باشند ، سال 2017 آلبوم فوق العاده‌ی کندریک در مراسم BET عنوان بهترین آلبوم سال را از آن خود کرد و همچنین در مراسم AMA نیز بهترین آلبوم بخش HipHop را تصاحب کرد و با ورود به سال 2018 اینبار در معتبرترین جوایز سال یعنی گرمی در هشت بخش نامزد و در پنج بخش برنده شد تا همچنان به رکورد شکنی ادامه دهد و در کنار گرمی های رنگارنگش در iHeartRadio و NAACP نیز برنده‌ی بهترین آلبوم‌های هیپ هاپ سال  شود تا برای مدت کوتاهی هم که شده شنوندگان دست از سبک‌های تمسخرآمیز رپ بکشند و به هنرنمایی های این پادشاه سی ساله نگاه کنند .

این تازه آغاز حکمرانی پادشاه کونتا ست و حالا با موفقیت های پی در پی ، این دنبال کنندگان سبک هیپ هاپ هستند که از او انتظار جا به جایی ناشناخته ها در صدای خیابان دارند، آنها از او در این بازار بلبشوی ترپ و مامبل رپ موسیقی خوب میخواهند نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر ، موسیقی خوب برای او احترام را حفظ میکند .

2 نظرات

  • کندریک رپری فوق العاده خلاق و باهوش و متفاوت با بقیه رپرهای امریکا هستش . واقعا سزاوار این جایزه ها هست . البته jcole هم حرف برای گفتن زیاد داره .

  • خیلی خوبه که در مورد جشنواره ها و جوایز هيپ هاپ آمریکا می نویسد ؛ ای کاش ما هم همچنین جشنواره هایی داشتیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *