اطلاعات تکمیلی در رابطه با شایعه‌ی دستگیری رضا پیشرو

دو روز پیش در خبرها اعلام شد رضا ناصری آزاد دستگیر شده است و ساعاتی بعد هم توسط برادر او ، علی اوج این خبر تایید شد .

با نگاهی نزدیک تر به این مسئله درخواهیم یافت که به نظر میرسد اخبار ابتدایی کذب است و در حال حاضر رضا ناصری آزاد صحیح و سالم در یکی از کشورهای مجاور گذران عمر میکند .

غالباً پس از دستگیری هنرمندان و پخش اخبار آن توسط منابع خبری تخصصی موسیقی زیرزمینی ، خبرگزاری های رسمی پس از ساعاتی اخبار تکمیلی را با صلاح دید مراجع قضایی و پس از تایید آنها در اختیار عموم قرار میدهند ، همانطور که در ماه های گذشته بلافاصله پس از دستگیری ح.ص به دلیل قتل اخبار آن ابتدا توسط صفحه های زیرزمینی به مردم رسید و سپس خبرگزاری های رسمی با تایید مراجع قضایی اخبار را منعکس کردند .

تا به این لحظه هیچکدام از خبرگزاری های رسمی کشور چنین خبری را تایید نکرده اند و تنها خبرگزاری که این خبر را تا به این لحظه منعکس کرده است خبرگزاری هرانا ست که به طور معمول در دسترس نیست، یک خبرگزاری رسمی نیست و حتی بازدید روزانه ی مناسبی ندارد که بتوان آنرا یک منبع قابل اتکا فرض کرد .

به هر شکل به نظر میرسد جریانی که چند روز است جو موسیقی زیرزمینی ایران را در دست گرفته است صرفاً یک برنامه ریزی برای مهیا کردن شرایطی جدید برای رضا پیشرو بوده باشد و در روزهای آینده بیشتر این مسئله روشن خواهد شد .

البته همچنان این اطلاعات توسط مجله موسیقایی آمیزه تایید و یا تکذیب نمیشود و صرفاً اخباری است که مانند سایت اخبار از منابع قابل اطمینان به دست ما رسیده است .

1 نظر

  • ن واقعا زندان بود رفیقم نگهبان زندان طهران بزرگه تایید کرد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *