آرتیست های جدید رپ آمریکا،این قسمت: Russ

در یادداشت قبلی به نام هیپ هاپ از رپ زیر لبی متنفر است سبک کاری آرتیست های جدید مورد انتقاد قرار گرفت و بسیاری از دوستان مارو متهم کردن به قدیمی بودن و گفتند که ما جلوی پیشرفت رپ رو میگیریم و نمیزاریم رپ روبه جلو حرکت کند.
تمام این صحبت ها و همچنین مشورت هایی که با دوستان عزیز کردم من رو مجاب کرد که یادداشتی درباره آرتیست های جدید و کاردرست رپ آمریکا بنویسم و این نوشته رو تهیه کنم.

درسته که بیشتر آرتیست های جدید سعی میکنن با رو آوردن به Mumble Rap  خیلی زود برای خودشون شهرتی به هم بزنن و توی چارت ها قرار بگیرند، اما آرتیست های دیگری هستند که بر خلاف این افراد به صورت حرفه ای پیشرفت میکنن و راه رو برای پیشرفت همراه میکنند .

Russell Vitale با نام هنری Russ  رپری 24 ساله اهل ایالت آتلانتا آمریکا کار موزیک خودش رو با موزیک های کودکانه در سال 2005 آغاز کرد و آخرین آلبوم منتشر شده از او آلبوم  There’s Really a Wolf نام دارد که در نوع خودش آلبوم فوقالعاده ای بود و بسیاری رو جذب کارهای خودش کرد، یک نکته جالب که درباره Russ وجود داره این است که در 24 سالگی ، تمامی کار های موزیک خودش رو به تنهایی انجام میده ، یعنی در کنار خوانندگی ، آهنگسازی و میکس و مسترینگ کار هاش رو انجام میده.

 

نکته بسیار جالب در رابطه با آلبوم There’s Really a Wolf دریافت درجه Gold  از کمپانی RIAA بود ، آلبومی که تموم کارهاش رو خودش به تنهایی انجام داده بود. سطح بالای کارهای Russ توجه آهنگساز افسانه ای رپ ، Scott Storch رو به خودش جلب کرد و حاصل همکاری این دو چند ترک فوق العاده با نام های  Maybe , Prosper , Think Twiceبوده که میتونید با جستجو در اینترنت این ترک ها رو دریافت کنید.

با مراجعه به اکانت اینستاگرام و توییتر  Russعکس او با Eminem رو مشاهده میکنید که به نظر رابطه ی خوبی باهم دارند و او Eminem  رو با لفظ “کسی که دلیل شروع کردن رپ من شده ” تعریف کرد ، همچنین او در همین تابستان در گلاسگو کنسرتی مشترک با Eminem , Run The Jewels  و Danny Brown داشت که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان هیپ هاپ در سراسر جهان قرار گرفت.

Got to hang out with the reason why I started rapping aka the ? tonight @eminem

A post shared by Russ (@russ) on

به قلم “The Ins4ne 0ne”

2 نظرات

  • به نظرتون بهتر نیست رپرای تازه کاره خودمونو معرفی کنین ؟
    الان این چه دردی رو دوا میکنه؟ رپ خودمون داره تو لجن فرو میره

    • هرچیزی به جای خودش، این مقاله و معرفی جای هیچ آرتیست وطنی ای رو تنگ نکرده.
      با تشکر از نویسنده؛ این آرتیست رو دنبال خواهم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *