آمیزه

آرتیست های جدید رپ آمریکا،این قسمت: Russ

در یادداشت قبلی به نام هیپ هاپ از رپ زیر لبی متنفر است سبک کاری آرتیست های جدید مورد انتقاد قرار گرفت و بسیاری از دوستان مارو متهم کردن به قدیمی بودن و گفتند که ما جلوی پیشرفت رپ رو میگیریم و نمیزاریم رپ روبه جلو حرکت کند.
تمام این صحبت ها و همچنین مشورت هایی که با دوستان عزیز کردم من رو مجاب کرد که یادداشتی درباره آرتیست های جدید و کاردرست رپ آمریکا بنویسم و این نوشته رو تهیه کنم.

درسته که بیشتر آرتیست های جدید سعی میکنن با رو آوردن به Mumble Rap  خیلی زود برای خودشون شهرتی به هم بزنن و توی چارت ها قرار بگیرند، اما آرتیست های دیگری هستند که بر خلاف این افراد به صورت حرفه ای پیشرفت میکنن و راه رو برای پیشرفت همراه میکنند .

Russell Vitale با نام هنری Russ  رپری ۲۴ ساله اهل ایالت آتلانتا آمریکا کار موزیک خودش رو با موزیک های کودکانه در سال ۲۰۰۵ آغاز کرد و آخرین آلبوم منتشر شده از او آلبوم  There’s Really a Wolf نام دارد که در نوع خودش آلبوم فوقالعاده ای بود و بسیاری رو جذب کارهای خودش کرد، یک نکته جالب که درباره Russ وجود داره این است که در ۲۴ سالگی ، تمامی کار های موزیک خودش رو به تنهایی انجام میده ، یعنی در کنار خوانندگی ، آهنگسازی و میکس و مسترینگ کار هاش رو انجام میده.

 

نکته بسیار جالب در رابطه با آلبوم There’s Really a Wolf دریافت درجه Gold  از کمپانی RIAA بود ، آلبومی که تموم کارهاش رو خودش به تنهایی انجام داده بود. سطح بالای کارهای Russ توجه آهنگساز افسانه ای رپ ، Scott Storch رو به خودش جلب کرد و حاصل همکاری این دو چند ترک فوق العاده با نام های  Maybe , Prosper , Think Twiceبوده که میتونید با جستجو در اینترنت این ترک ها رو دریافت کنید.

با مراجعه به اکانت اینستاگرام و توییتر  Russعکس او با Eminem رو مشاهده میکنید که به نظر رابطه ی خوبی باهم دارند و او Eminem  رو با لفظ “کسی که دلیل شروع کردن رپ من شده ” تعریف کرد ، همچنین او در همین تابستان در گلاسگو کنسرتی مشترک با Eminem , Run The Jewels  و Danny Brown داشت که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان هیپ هاپ در سراسر جهان قرار گرفت.

Got to hang out with the reason why I started rapping aka the 🐐 tonight @eminem

A post shared by Russ (@russ) on

به قلم “The Ins4ne 0ne”

2 دیدگاه

  • به نظرتون بهتر نیست رپرای تازه کاره خودمونو معرفی کنین ؟
    الان این چه دردی رو دوا میکنه؟ رپ خودمون داره تو لجن فرو میره

    • هرچیزی به جای خودش، این مقاله و معرفی جای هیچ آرتیست وطنی ای رو تنگ نکرده.
      با تشکر از نویسنده؛ این آرتیست رو دنبال خواهم کرد.