آرتیست های جدید رپ آمریکا،این قسمت: NF

در یادداشت قبلی راجب راس و کار هاش صحبت کردیم و بهتون پیشنهاد دادیم که کارهاش رو دنبال کنید.
یادداشت قبلی شروع این داستان برای من بود که بجای اینکه هنرمندی رو نقد کنم ، یه هنرمند بهتر به شما معرفی کنم و مث خیلیا فقط دنبال نقد و این داستان ها نباشم.

هنرمندی که امروز میخوام راجبش براتون بگم NF نام داره، رپر و موزیسین اهل میشیگان آمریکا که 26 سال سن داره، تا به حال از خودش 4 تا آلبوم منتشر کرده و در 6 ام اکتبر یعنی دقیقا 12 روز دیگه سومین آلبوم استدیوییش به نام Perception منتشر خواهد شد، برای دوستانی که میخوان ببینن چقدر این جوون کارش فوق العاده ست میتونه آلبوم هیجان انگیزی باشه.
سبک رپی که NF  در آن فعال است Christian Rap نامیده میشود ، سبکی که در آن بر خلاف آرتیست های Mainstream که تبلیغات مواد مخدر ، مصرف الکل و … تبلیغ میکنند در این سبک رپ ، خواننده بیشتر در مورد همبستگی ، صلح ، دوستی رپ میکنند و شنونده رو تشویق به کار های خوب میکند.
اولین آلبوم NF  در سال 2010 به نام Moments منتشر شد اما شناخته شدن و روی زبون ها افتادنش بر میگرده به 4 سال بعد از اولین آلبومش ، او در سال 2014 آلبوم کوتاهی به نام NF  منتشر کرد که وارد ترک لیست های برتر شد و رتبه بسیار خوبی رو در چارت های مختلف کسب کرد.

بعد از این داستان و شروع موفقیت های NF  این رپر آلبومی دیگر به نام Mansion رو در سال 2015 منتشر کرد آلبومی که درست مثل آلبوم قبلی و بعدیش در رتبه های برتر چارت ها قرار گرفت و استقبال فوق العاده ای از این آلبوم شد.
و اما میرسیم به آخرین آلبوم NF یعنی Therapy Session ، آلبومی که روند رو به رشد  NF رو دنبال کرد و توی چارت ها بازم جزو رتبه های برتر شناخته شد و جوایزی رو ام در مراسم های معتبر دریافت کرد، یکی از بهترین آهنگ های این آلبوم موزیک How Could You Leave Us بود ، موزیکی که NF برای مادرش خونده ، مادر NF در سال 2009 بر اثر اووردوز میمیره و NF همونجور که از دلتنگی هاش و حرف های ناگفته اش به مادرش میگه ، از اثرات مخرب مواد مخدر که مادرش رو ازش گرفت و مشکلاتی براش بوجود آورد میگه . موزیک ویدیو این آهنگ یکی از زیبا ترین موزیک ویدیو های رپ هستش ، حتما ببینید و امیدوارم خوشتون بیاد.

به قلم: The Ins4ne 0n

3 نظرات

  • تشکر از شما برای تولید مطلب در زمینه ی هیپ هاپ
    حالا که بحث از معرفی آرتیست های با استعداد شد خواستم منم سهیم باشم… رپر جوونی به نام token رو پیگیری کنید، شگفت زده میشید…

  • خیلی خوب بود

  • I’ll just be the outcast…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *