معرفی یادداشت

آرتیست های جدید رپ آمریکا،این قسمت: Joyner Lucas

گری لوکاس متولد ۱۷ آگوست  ۱۹۸۸ بزرگ شده شهر ورچستر در ماساچوست آمریکا  که رپ کردن رو در اوایل با نام هنری C-Storm  در ۱۰ سالگی با الهام از امینم ، ناس ، بیگی و مِتُد مَن شروع کرد و بعد ها به Future Joyner تغییر پیدا کرد و بعد از معروف شدن Future و افتادن اسمش روی زبون ها اسم هنری خودش رو به Joyner Lucas تغییر داد.

Joyner Lucas اولین میکستیپ خودش رو در سال ۲۰۱۵ به نام Along Came Joyner منتشر کرد و در سال ۲۰۱۶ و انتشار ریمیکس ترک معروف پاندا تونست که توجهات بسیاری رو به سمت خودش جلب کنه، در ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۶ ؛ Joyner با لیبل Atlantic Records قراردادی امضا کرد و اولین آلبوم خودش رو به نام ۵۰۸-۵۰۷-۲۲۰۹ منتشر کرد.

در اولین نگاه به Joyner Lucas اولین چیزی که شمارو شگفت زده میکنه قدرت بسیار بالای این رپر در فری استایل هاست ، در فری استایل هایی که Joyner  منتشر کرده اکثراٌ ریمیکس کار های معروف بوده و انقدر روون و حرفه ای روی بیت براتون اجرا میکنه که در بیشتر اوقات فری استایل بیشتر از کار های اصلی به دلتون میشینه و عاشقش میشید ، برای مثال به موزیک های Mask On و Panda اشاره میکنم که در آخر این مقاله در قابل یک پلی لیست تقدیم تون میکنم.

در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۷ سینگل ترک ”   “I’m Not Racistرو منتشر کرد که موزیک ویدیو این موزیک خیلی زود به معروفیت بسیار زیادی بر روی یوتیوب به صورت جهانی در سراسر اینترنت رسید ، Joyner Lucas در این موزیک درباره مشکلات نژاد پرستی از دیدگاه یه مرد سیاه پوست و سفید پوست رپ میکنه و حتما پیشنهاد میکنم این ویدیو رو ببینید.

در ۲۵ فوریه ۲۰۱۸ Chris Brown  و Joyner Lucas خبر از پروژه ای دو نفره به نام Angels & Demons دادند و سینگل ترکی به نام Stranger Things رو منتشر کردن.

امیدوارم از پلی لیست زیر لذت ببرید و راضی باشید .

 

The Ins4ne 0ne

تگ‌ها

یک نظر

اینجا کلیک کنید تا نظرتان ارسال شود

  • ممنون از فعالیت خوبتون
    لطفا آرتیست های آلترناتیو هیپ هاپ هم معرفی کنید .
    مثل مرحوم Xxxtentacion
    چون این افراد با خلاقیت های گوناگون گوش ادمو خسته نمیکنن
    ممنون از پست های خوبتون